Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aoc monitor problikava

Dobrý den, mám monitor aoc připojený hdmi kabelem k laptopu a před pár dny mi začal z ničeho nic pravidelně problikavat. Cca každých 8 minut slyším slabé lupnuti, monitor zhasne a po 2 vteřinách se zase rozjede. Na 2 vteřiny je černo a pak zase pokračuje. Občas se mi stávalo že jsem se dotkl kabliku tak to vyskočilo, ale teď sedím na druhé straně místnosti a vidím jak monitor problikava. Nějaké rady čím to může být? Zkoušel jsem různé polohy kabelu, všechno odpojit a připojit znova, ale nic nepomáhá, stále pravidelně problikuje.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Na zkoušku bych vyměnil kabel, ale myslím, že to bude vada monitoru. Většinou stačí vyměnit kondenzátory v oblasti napájení. Nikdo na to ale nevidí, takže těžko soudit.