Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem

Zdravim poradnu.
Mam problem s notebookem. Pred par dny,pri zapnuti notebooku nabehla modra obrazovka.Ani pri opetovnem vypnuti a zapnuti pomoci vypinace notebook nenabehl. Bud naskocila modra obrazovka,nebo vubec nic. Vetraky je slyset,ale na obrazovce nic. Snazil jsem se hledat navod a nasel jsem,ze to muze spusovbovat nejaka aktualizace,nebo spatny ovladac. Bohuzel,nijak se mi nedari dosatat do nouzoveho rezimu a to prave proto,jak pisu vys,ze system vubec nenabehne. Zkusil jsem vytahnout disk,vlozit do zaloznyho PC,kde hned pri zapnuti mi vybehla hlaska,ze jeden z disku je spatny a je doporucuji ho "opravit".Odklikol jsem to,po nekolika minutach proces opravy skoncil. Disk jsem vlozil zpet do notebooku a zajimavy,ze po spusteni system nabehl. Chtel jsem teda zkusit podivat se,jaek aktualizace byly instalovany,ale nez jsem otevrel nastaveni,system "spadl" do modry obrazovky. Opakoval jsem tedy "opravu" SSHD na PC,opet vlozil do notebooku a zapnul ho.Notebook ale nenabehl,obrazovka cerna,vetraky foukaj..Po nekolika "opravach" v PC,notebook sporadicky nabehne,ale do nouzoveho rezimu se neda dostat,protoze modra obrazovka nabehne driv,nez to zkusim..
Nevim teda,jestli je problem s diskem,ale zkousel jsem jiny disk,naformatovany,zebych nainstaloval system,ale notebook nenabidne ani volbu dostat se BIOSu,nebo nabootovat z DVD,apod.
Nevim si uz rady,co by mohlo byt spatny a jak ho "opravit",nebo jestli je spatny neco uplne jinyho..
Poradi nekdo?
Predem dekuji za pomoc.

Jak prosim? Zkousel jsem ho "opravit" pomoci nastroje rimov Windows. Disk se zobrazuje korektne.Kdyz dam zobrazeni v spravci disku,tak je rozlozen na snad 8particii.Nechapu proc..Notebook jsme kupoval s Win8,ale pri bezpatny moznosti upgrade,jsem naistaloval Win10..A v spraci se ukazuje nejaky particie s oznacenim W8,nejaky zalozny a rezervovany systemem a to sam zrejme i na Win10

Já nemám tyhle SSHD rád, viděl jsem jich mrtvých víc, než živých, takže jsem proti nim asi zaujatý. Ještě na tom notebooku - pokud zrovna naběhne - nainstalujte "Lenovo systém update". Nechte ho zkontrolovat a nainstalovat aktualizace, možná tam bude novější BIOS, nebo FW diskového řadiče.
Ale ten disk je mi podezřelý stejně. :-)