Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posuďte PC komponenty

Preji vsem dobry den.
Prosim o radu!Chci vylepsit PC
A jde dohromady skloubit tyto komponenty:A prosim vyjadrete se k cene.

Z.D.-MSI K9A2 GM-FIH, s.AM2+, AMD780G,4DDRII,2PCIE 2.0,GLAN,Raid,1394,uATX

MSI
Výrobce :
MBMS0122Kód :
Part number :
24 měsícůZáruka :
MSI
Cena včetně AP a RP : 1 657,70 Kč

Procesor:
AMD Athlon™ 64 X2 Dual-Core 6000+ 3.0GHz 2x128kBL1 2x1MBL2 125W socket AM2 ,BOX
Cena včetně AP a RP :2 278,80 Kč

G.Karta:GigaByte GF 9600GT 512MB, passive, DDR3, DVI,TVout, PCI-Express
Cena včetně AP a RP :2 794,10 Kč

Ram:
A-Data 4GB (Kit 2x2048MB) Vitesta Extreme Edition DDR2 800MHz CL4 (4-4-4-12 2T)
Cena včetně AP a RP :1 588,60 Kč

A prosim doporucte mi nejaky tichy zdroj.
Změna předmětu, původně: Rada (mif)

Zdroje Seasonic nebo zdroje Corsair jsou tiche. Corsair HX520 a HX620 jsou prevlecene Seasonic s petiletou zarukou a odnimatelnymi kabely.

MSI moc neverim (po osobnich zkusenostech), obavam se vsak, ze mouchy jsou vsude...
Grafika - pasiv? Budes na tom chtit hrat hry? nVidia ma posledni dobou problemky s ovladaci.

Vim, ze jsem moc neporadil, ale napis jeste ucel toho PC a max. finance (at je nejaky odrazovy mustek).