Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera crash aktualni verze

Spustim dneska Operu na Windows 10 a zobrazi se na sekundu, v podstate problikne, za chvili znova, a jeste jednou, ale tentokrat je uprostred napsano "Opera havarie" a neco k tomu, ale to nestihnu precist protoze je zase pryc. Ale po par sekundach zase a tentokrat "Opera se zotavila ..." a zase jen problikne a je definitivne pryc.

Co s tim delat?

Řešení:

Jsem vzal profil Opery z jineho PC a prekopiroval sem. Jakmile jsem to udelal, okamzite se odinstalovaly vsechny addony, moc jsem jich nemel, ale jsou pryc. Opera dlouhodobe proti addonum bojuje, takze asi provedla nejaka znekompatibilneni, buh vi jestli je tam jeste dostanu zpatky. Bohuzel Opera firefoxovati. ]:)

loading...

Kdyz smaznu cely profil, tak Opera funguje, ale teda jestli mam Operu zacit nastavovat uplne odznovu, tak ji radeji prestanu pouzivat a odinstaluju. To nemam zapotrebi.

Jde smaznout jen nejaky config, ktery by sebou nevzal veskere nastaveni Opery? (Speeddial, bookmarks, addony)

Jsem vzal profil Opery z jineho PC a prekopiroval sem. Jakmile jsem to udelal, okamzite se odinstalovaly vsechny addony, moc jsem jich nemel, ale jsou pryc. Opera dlouhodobe proti addonum bojuje, takze asi provedla nejaka znekompatibilneni, buh vi jestli je tam jeste dostanu zpatky. Bohuzel Opera firefoxovati. ]:)