Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPLAY - PROBLÉM

Dobrý den, před lety jsem si koupila hru Assassin's Creed: Black Flag (DVD) a nainstalovala. Normálně jsem se přihlásila na UPlay a dala tam i klíč. PC byl slabý a hru mi nerozjel a když jsem to odinstalovala a pak znovu třeba zase po půl roce nainstalovala, tak to po mě už klíč nechtelo. Samozřejmě to zas nešlo a jak šel čas, tak PC se pokazil a já si koupila úplně nový.. teď když jsem si stáhla uplay, proč třeba to AC nemám v knihovně ? PC je bez mechaniky a nevím, jak dohledat to Assassin's Creed.. cd mám, ale naopak klíč jsem ztratila, potřebuju vědět, jestli je šance ještě nějak tu hru zpátky získat.. dekuji

Klíč nepotřebuješ, ten je stejně k ničemu, protože hra je natrvalo svázána s tvým původním účtem Uplay. Takže si vzpomeň přihlašovací jméno nebo e-mail (nevím, co je potřeba) a heslo, nainstaluj klienta Uplay (už máš) a hra tam bude v knihovně. Stáhneš, hraješ, DVD nepotřebuješ.