Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor?

DObrý den,mám problem(asi jako každý:-) ) dříve jsem si koupil nový procesor AMD Athlon 64 X2 6400+ pro Socket AM2 3.2GHz , měl jsem sestavu Z.deska-MSI K92 Neo,Procesor-AMD athlon 64 3500+ 2.2GHz,grafiku-Winfast PX7300GS 512MB, no a když jsme vyměnil ten Procesor za ten nový tak mi pc šlo asi 3 dny po výměně a pak najednou při zapnutí pc jsem se nemohl dostat do windowsu,vždy naběhl do čené obrazovky s textem,tak jsem pc odnesl tam kde jdem koupil procesor ,tam si ho nechal 3 dny potom mi řekl že ten procesor nepotporovala zakladní deska ale že upgradoval bios a šlo to,potom jsem zase přišel na to,že se při hře restartoval pc ,zkusil jsem tam dát starý procesor a šlo to normálně a stim novym zase restartovalo ,tak jsem si ted koupil novou grafiku Gainward 8600GT 512mb PCI-E,vyměnil jsme jí nainstaloval, dal tam ten nový procesor a při spuštění to šlo zapnul jsem hru a po chvíli mi to spadlo a restartovalo ale pak zž se to nepstutilo do windows a hází to modrou obrazovku tak tam dám ten starej ale ten se zas restratuje za chvíli hraní tak jestli mi někdo poradí budu rád děkuji.

Ono nejde ani o gramatiku a styl, ale o fakta.
Napřed jsi koupil, potom se ptáš. Mělo to být opačně.
Ani není moc dobré, když netušíš, v čem je problém, kupovat nové věci,
to dost vleze do peněz. Teď čtu akorát inf o zdroji, co to je propána za hrůzu?
Za chvíli si přečtu originál dotaz.

Nemáš pravdu, že asi každý má problém, to na okraj.
Z tvé popisované sestavy a problémů vyplývá, že potíže mohou být úplně všude.
Od teplot přes potíže z MSI deskou, kterážto značka už není, co bývala,
dále nastavení BIOSu desky, kompatibility dalšího železa, zrovna Gainward
ve mně vyvolává pochybnosti, co ovladače k desce a ke kartě, txt na černé obrazovce
a na modré obrazovce vypisoval co přesně, co pasta mezi chladičem a CPU po výměnách
+ asi 20 dalších možných příčin včetně té vraždy zdroje, je zapojeno přídavné napájení?
Pokud neuvedeš naprosto přesné informace o železe, Windows a všem, co a jak jsi dělal,
tak budeme jen hádat a to velmi nepřesně.

No k tomu procesoru - buď je vadnej nebo ho deska nepodporuje nebo je vadná deska. Nejlépe by se to zjsitilo asi s jinou deskou. Pokud nemáš možnost dej to do servisu s tím ať zjistí čím to je.

To restartování po výměně grafiky je druhá věc, která může souviset zase deskou, cpu nebo i zdrojem. Dát to někomu zkušenějšímu s přístupem k náhradním dílům (pc servis) je asi nejjednodušší.

Pokud se v tom chceš hrabat sám zkus u někoho druhého zda grafika chodí a sežeň si náhradní desku a zdroj na vyzkoušení.