Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SEO a odkazy na web

Bude z hlediska SEO lepší když na mě povede z jednoho hóóódně navštěvovaného webu pouze odkaz v patičce každé stránky (kterých jsou statisíce), nebo bude odkaz v jedné větě pouze na hlavní stránce v patičce?

veľký rozdiel v tom nebude, doména je stále stejná. Avšak v prvom prípade užívatelia webu budú mať väčšiu šancu kliknúť na odkaz na druhý web. Ovšem pre Google bota je to skoro jedno.

Osobne si ale myslím že by každá webstranka mala mať hlavičku a paticku vzdy zhodnú na všetkých podstrankach. Ešte pri zmene subdomeny zmena paticky az taký problém nie je, ale pri zmene patchu url, proste nie, nemala by sa meniť. Trebárs táto poradna to má správne