Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno YouTube volume normalizer

Zdravím,

vedel by mi niekto poradiť nejaký overený volume normalizer pre YouTube? Alebo ideálne script, ktorý bych iba vložil cez GreaseMonkey.
Viem že YouTube sprostredkuváva API, takže je možné jednoducho zistiť hodnotu hlasitosti audia v konkrétnom videu. Hlavne taký aby to robilo po celých videách a teda neovplivnilo dynamiku.

Prehliadač: Firefox/Chrome

There is currently no volume normalization option available in YouTube Music.

odpoveď či YouTube MUSIC obsahuje NATÍVNY volume normalizer.

Žiadal som Natívny, žiadal som pre YT Music? ne. Keďže YouTube sám píše aká je hlasitosť videa, viď štatistiky pre pokročilých. Tak už mi nehovor že to není možné. Popravde, keby sa mi chcelo, rovno bych napísal vlastný skript, ktorý by to robil. Ale nemám čas.