Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PowerPoint prezentace na více monitorech/televizí

Dobrý den,
potřebovali bychom poradit s jedním problémem - potřebujeme, aby (v jedné prodejní místnosti) běžela na jednom monitoru/televizi prezentace vytvořená v PowerPointu (soubor *.ppsx či *.pptx) a na druhém monitoru/televizi zase úplně jiná prezentace.
Je možné, aby z jednoho PC či mini PC, který bychom k nim zapojili, šly spustit dvě odlišné prezentace – každá na jiném monitoru/televize zvlášť?
Nebo je lepším řešením zakoupit dvě Android TV, u nich si stáhnout aplikace na spuštění prezentace a z nich to pak spouštět?
Prozatím není nic zakoupeno, jediné omezení je nutnost používání výše uvedených prezentací. Děkujeme za případné rady a odpovědi.

jestli se nemýlím:
ppsx - automaticky spuštěný slideshow na full screen, tam si nedokážu představit dvě různé obrazovky
pptx - prezentace v okně powerpointu s jeho nástrojovými lištami, to asi nechcete. ale je možné, že se každé okno programu dá přepnout na své obrazovce na full screen.

vyzkoušet to nemám na čem, powerpoint se mi hnusí jako esenciální ukázka degenerace lidstva a nic takového neinstaluju.

Když už se zmiňuje powerpoint, nevíte zda by na Android TV fungovala připojená klávesnice a myš? Respektive pokud bych potřeboval editovat soubory v pptx přímo v aplikaci z Google Play na Android TV, bude myš a klávesnice i tam rozpoznatelná a použitelná? Díky.