Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový PC nelze zapnout.

Ahoj, nechal jsem si od Alzy kompletně navrhnout a složit nový PC. Donesu ho domu, zapojím a zjistím, že nefunguje. Respektive zapnout jde, ale po 3 sekundách od zapnutí se restartuje a takhle furt dokola. Už jsem jim psal, co s tím mám dělat, ale hádám, že mi odepíšou až zítra a to něco ve stylu, že ho mám odnést zpátky na pobočku za vlastní náklady a pak čekat další měsíc než se uráčí opravit svou vlastní chybu. Fakt, co víc si přát. Proto se zkouším obrátit na vás, nevíte někdo v čem by mohl být problém? Nemůže být problém v něčem, co bych mohl vyřešit já sám hned? Díky za rady.

Když ono to není tak lehký. Pár konektorů zkontroluji, ale velká spousta z nich je schovaná a je těžký se k ním dostat a rozebírat celou case se mi nechce. Avšak v zádu na case bylo tlačítko "Clear CMOS" to jsem zmáčkl a od té chvíle se počítač už zapne, nevypíná se, ale nereaguje, neodesílá žádný signál do monitorů.

Nic. Už jsem jim to tam hodil zpět. Opravdu super. Člověk místo 4 dní, které udávají, čeká dní 10 a jakmile se tedy konečně dočká a PC doma rozbalí, tak zjistí, že ho zase jak debil musí zabalit zpátky, naložit do auta a dovézt zpět na pobočku, aby zase čekal další týden až ho opraví.. proč ne.