Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit názvy souborů pomocí PURE JS

Dobrý den,
můžu ve Windows 10 nějak pomocí PURE JS zjistit názvy souborů, které jsou ve stejné složce jako je soubor ve kterém je JS script který bude názvy souborů zjišťovat?
Prostě mám soubory:
a.js
b.js
c.js
soubor-s-js-scriptem.html //tento soubor by měl načíst soubory a.js, b.js, c.js.

Děkuji

Ak behovým prostredím JS je node.js:

const fs = require('fs');

const folder = "mojaslozka";

fs.readdirSync(folder).forEach(file => {
  console.log(file);
});

ak je behovým prostredím browser/prehliadač tak to nieje možné (z bezpečnostných dôvodov je stránka v prehliadači izolovaná od file systému, inak by akákoľvek web stránka načítaná v prehliadači mohla zmeniť čokoľvek v počítači, i nainštalovať virusy/mwalware).