Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výber monitoru do 1000 eur

Zravím,

Dávnejšie som tu riešil otázku či je lepši TN monitor alebo IPS.
Monitor už mám vybraný, a mojou otázkou je či sa pri jeho kupe nemusím obávať že mi ho moja zostava nezvládne a nebudem môcť hrávať na max detaili ako doteraz

Záujem by som mal o tento monitor https://www.alza.sk/34-dell-aw3418dw-alienware-d5235326.htm

Ak by mal niekto lepší návrh ohľadom výberu budem vdačný za každú radu

SSD : Samsung 850 evo
PCU : i7 2600k
RAM : 8GB Kingston Hiper XMP CL9 1600mhz
Zakl.doska: Asus P8Z68 V PRO
Grafická karta : Gigabite Aorus GTX 1080 Ti Xtreme Edition
Zdroj : Corsair RM750
Chladič: Noctua NH-U12P SE2
Windows: 10 pro 64bit
Monitor: Eizo S2202W
Změna kategorie, původně: Multimédia (karel)

Jaj sorry teraz mi doslo kks pozeram ze na tom chces mastit no tak na hry neviem ci ti to bude stacit ale na pracu v 2D by tvoja grafika mala stacit aj na 3x 4K monitory vedla seba (ako mam ja) ale ja hry nehravam (naposledy som hral Witcher 3 a GTA V a to uz bolo hodne davno)

Grafika ti to asi dá, CPU snad taky. Mno, jsem stará škola, pětadvacet litrů peněz českých bych za "herní" moncl nedal. Pokud by se jednalo o práci, tak jo (nějaké certifikované Eizo za stovku/dvoustovku - proč ne :-p). Ale na hry? Jsi ProGamer? Vyděláváš si hraním? Máš rodiče naboby?

Ako som už uviedol hore....kopu rokou som mal eizo 22" a ten už mi je malý preto chcem niečo väčšie...Takisto aj zostava je už staršia preto som chcel vedieť či sa mi oplatí do toho ísť alebo nie...
A čo sa týka peňazí tak na takéto veci si už zarábam sám...Samozrejme nebude to len na hry ale aj na prácu, filmy a tak podobne