Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ve hre nefunguje prostorovy zvuk...slysim jen co se deje predemnou

Zdravim uz 3 dny resim problem se zvukem v crysis...puvodne jsem si myslel ze je to tim ze mam jen jednu bednicku ale ani po odpojeni bednicky a zapnuti pres integrovanou zvukovku(zvuk hraje z pc) a ani po vyzkouseni telefonich sluchatek se problem nevyresil...navic jsem si vsiml ze to nemuze byt tim ze bych nemel stereo nebo mel jen jednu funkcni bednicku protoze zvuk se chova velice,velice divne slysim jen to co je predemnou kdyz se otocim jak na jednu tak druhou stranu tak neslysim skoro nic....to co se deje za mnou neslysim vubec jako by se to vubec nedelo...vyzkousil sem snad vse preinstaloval ovladace,dokonce sem preinstaloval i windows a nekolikrat samotnou(originalni) hru ale problem pretrvava...deje se to i v Crysis warhead nevite cim to muze byt ? Ze by zvukovka nepodporovala starou hru crysis ? To se mi ale nezda mam koupeny kancelarsky pc jmenem hp compaq 6200 pro mt...uz vazne netusim cim by to mohlo byt,absolutne to nechapu a jeste vic nechapu ze tento problem neresil jedinej clovek a to ani anglicky mluvici...prohledal sem celej net a proste ani zminka.

Na to, aby bol "3D" zvuk musí byť prispôsobená aj zvukovka. Ak tam máš zvukovku, ktorá vie len stereo, tak ti 3D zvuk nepôjde. A ku zvukovke musí byť aj ovládač, ktorý zvládne aj 3D. A pochybujem, že takú zvukovku s potrebným ovládačom máš (veď si ani nenapísal, čo to vlastne za stroj máš, aké sú tam komponenty).
Ani telka, ktorá 3D zvuk nepodporuje, nebude prehrávať v 3D zvuku. Detto obraz.

Me by stacil stereo ale funguje to cely nak divne...na to abych slysel ze se za mnou strili prece nepotrebuju 3d zvuk...ten zvuk v crysis je silne neprirozeny v praxi to je tak ze strilim na vojaka a najednou vidim ze me neco ze zadu strili ale vubec to neslysim...zkousim tu vse mozny aj sem to spustil pod direct 9 a nic zatim nepomaha,nechapu to.Jinak mam koupeny komplet hp compaq 6200 pro mt
Procesor:
Intel Core i5 2500 s frekvencí 3,3 GHz
6 MB L3 Cache
4 jádra, 4 thready
Intel Turbo Boost 2 s frekvencí 3,7 GHz
Max TDP: 95 W

Operační paměť:
2x 2 GB DDR3 1333 MHz

Čipset:
Intel Q65 Express

Pevný disk:
500 GB
7200 RPM

Grafická karta:
Intel HD Graphics 2000

Mechanika:
DVD SuperMulti DL s technologií LightScribe

Audio:
High Definition Audio

Síťová karta:
Intel 82579LM 10/100/1000 Mbps

Sloty:
1x PCI Express x16 (plná výška)
2x PCI Express x1 (plná výška)
1x PCI (plná výška)

Rozhraní:
10x USB 2.0 (4x vpředu)
2x PS/2
1x DisplayPort
1x D-Sub (VGA)
1x RJ-45
1x Mikrofon
1x Sluchátka
1x Sériový port

Zdroj:
320 W (účinnost cca 90%)

Rozměry:
43,1 x 37,7 x 17,7 cm

Hmotnost:
Od 9,3 kg

Operační systém:
Microsoft Windows 10 64bit

Příslušenství:
Klávesnice
Myš

Záruka:
3 roky na místě s možností prodloužení až na 5 let

5.1 zaply taky nemam...ani nemuzu nemam to tam ani na vyber tak uz fakt nevim co to je za haldu...zkousim ted nainstalovat jinou hru jestli to dela i jinde ale nezda se mi ze by originalni GOG verze crysis a crysis warhead byli obe poskozeny stejnym zpusobem.

Nevim jestli se vyjadruju srozumitelne a lidi chapou co mam vlastne za problem ale nasel sem prvni prispevek na ktery vsak nikdo neodpovedel...https://gamefaqs.gamespot.com/boards/931665-crysis/43190907 mam stejnej problem jako autor v jeho druhym prispevku zkratka kdyz bude predemnou mluvit PSYCHO a budu se u toho otacet tak zepredu ho uslysim normalne na boku potichu a zady k nemu neuslysim vubec nic jakoby tam vubec nebyl a nemluvil...ja zkratka slysim zvuky jen v rozsahu 180 stupnu

Uz jsem na to konecne prisel...stalo me to sice par vytrhanych vlasu.rozmlacenych par cudliku na klavesnici,threatalni vztekani u pc ktery kdyby me nekdo videl tak me da na psychiatrickou lecebnu,otluceny klouby od zdi(drive sem byl zvyklej mlatit do monitoru ale to bohuzel s nastupem LCD uz nejde) ale uz mi funguje (prostorovej? nevim jak to poradne nazvat) zvuk a slysim uz konecne vybuchy,strelbu zkratka zvuky za sebou tak jak je to normalni...co mi pomohlo ? jit do Reproduktory-vlastnosti-prostorovy zvuk a tam z vypnuty prepnout na windows sonic pro sluchatka(nechapu proc to funguje u nejakych sluchatek kdyz sluchatka ani nejsou ani zapojeny) ale funguje to...takze du konecne parit...toto stalo zase nervu !