Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc mezi 15 až 20 tisíci

Dobrý den,
chci sestavit počítač mezi maximálně do 20 víc určitě ne. Počítač budu využívat na úpravu leteckých snímků a vytváření videí. Jediné, co zatím mám tak je skříň. Jinak k počítači potřebuji v ceně Windows. Můžete mi prosím něco poradit?

co by tam nainstalovali, když neměl systém??
už tím že bez bedny to není do čeho složit, jsou to jednotlivé komponenty, czc neručí za vadnou domácí montáž. jen jim to tazatel bude po jednotlivých komponentech nosit zpět, když to nebude umět rozchodit.
stažení systému nebo cd tácek bez product key je přece totéž. nákup systému je za licenci = product key.

tazatel to moc nevymyslel. pokud umí instalovat systém, nepotřebuje z czc žádný sw, windows si stáhne, product key koupí tam kde mají lepší cenu.
ale jestli věří na pohádky, že drivery za něj instalují aktualizace (v horším případě různé drivery geniusy), to měl radši novou bednu koupit jako celek s instalací systému.