Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Narušené soubory .mp3 -- vir ?

Ahoj,
část mých mp3 nejde přehrát vůbec, část má při přehrávání ve winampu i v BSP playeru narušený zvuk (jakoby přeskakuje).Windows Media Player to přehraje, i když hlásí že
koncovka neodpovídá formátu.Problém přetrvává i když se pokusím překopírovat soubory mp3 do přenosného přehrávače. Co s tím můžu dělat ? Jde o vir ? Používám NOD32, ale žádný vir mi nehlásil.

Patrně jsou mp3 poškozené, možná důsledek breberky.
Zkus pro srandu otevřít nějakou mp3 v programu MPTrim,
je free do 7.5 Mb mp3 a neinstaluje se. Uvidíš, co zahlásí.

mp3trim

Pokud je to jen poškozená hlavička, MpTrim ji opraví, o jiných úpravách nemluvě.
Ale nevidím to moc dobře.