Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor

Jaký máte názor na tenhle monitor: 27" Acer Nitro XV272UPbmiiprzx Gaming
Jelikož tenhle monitor bude asi dříve dostupnější než LG LG 27GL850 - LED monitor 27
Nebo jestli má smysl počkat na LG.
Dík

Dobry vecer Matej150 / Peter

Ked mas doma PC a monitor Ti skolaboval, tak nema "smysl počkat na LG".
Ked mas doma funkcny a doby monitor a mozes pockat aj pet rokov, budu este lepsie ako vybrane LG.

Teraz vazne:
* monitor sa vybera podla ucelu pouzitia: grafika, video, hry, CAD, bezny internet, kancelaria ...
* monitor sa vybera podla aj podla zariadenia, ktore ho bude "zivit" (asi PC)
* ked PC, aky je vykonny PC, nie len grafika. Ake vystupy ma graficka karta?

Skratka monitor sa da poradit na pozadovany ucel a pre dany HW.
Nic z toho si nenapisal.