Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei P10 fotografie

Zdravím chtěl bych se zeptat v jakém rozlišení je nejlepší fotit u Huawei P10 mám tu na výběr : 4:3 20Mp, 4:3 12Mp, celá obrazovka 9MP, 1:1 9MP, 4:3 8MP, celá obrazovka 6MP jde mi o to aby fotky vypadali co nejlépe v pc popřípadě jaký je v daných rozlišení rozdíl a na co se které používá Děkuji moc za odpověď Zdenek

Jaksi předpokládám, že když tam píšou 20Mpx, že to opravdu fyzicky má :)
Na mobilu nefotím, Hujavéj neznám, takže spíše jen teoretizuji.

edit:
našel jsem ve specifikaci toto:

Fotoaparáty: zadní fotoaparát Leica Dual Camera 2.0 12 + 20 Mpx, přední fotoaparát 8Mpx Leica

a dále v recenzi:

Výrobce u desítky označuje celou optickou soustavu za Leica Dual-Camera 2.0, mělo by jít o vylepšenou verzi. Na zadní straně novinky se pyšní hned dva fotoaparáty, každý přitom slouží k něčemu jinému a spolupracují spolu. Jeden 12Mpx snímač se stará o zachycení barev, druhý je pak monochromatický a má rozlišení 20 Mpx – vyniká při získávání detailů obrazu.

Moc chytrý z toho nejsem :-*