Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapomenute heslo na gmail

Zdravim, zapomnel jsem heslo ke gmailu a pri pokusu o obnovovaci proces se nahlasi tento problem: nemuzeme urcit ze gmail patri skutecne vam. Ke gmailu nemam pridruzen jiny email ani mobil. Nejake napady jak heslo obnovit? V pripade, ze bych si vzpomnel na heslo, po jake dobe muzu zase zkusit? 48 hodin?? Predem dekuji za rady.

Ak si to skúšal X-krát, tak ta to prihlási len z toho zariadenia kde si sa prihlasoval bežne. Z iného/inej siete ani so správnym heslom. Iba že by si vedel odpovedať na kontrolné otázky a to nevie asi nikto.
Do jedného účtu (zmenil som providera) ma po roku a pol pustil aj bez ďalšieho overenia.. :-D