Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nove PC

https://www.czc.cz/f5s958q97ijc7a1nis1h47gbl2/seznam
Neni tam grafika.Nikdy jsem hry nehral a zatim jsem si vystačil s HD 6450.
Disky mam a později bych chtěl M.2
Zatim jsem na všech PC měl desky gigabyte, tak take netušim, zda je to dobra vilba.
A zdroj?
Bude tam jen to co je tady + nějaka ta grafika + SSD disk + 4 X Toshiba S300 Surveillance 8TB

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

A ještě by byl dotaz, ohledně te desky MSI B450-A PRO - AMD B450

Zbytečně jsou na ni ty graficke vystupy i když procak grafiku nema a jsou tam jen 2 X USB 2 a 4 X USB 3.
Nebyla by nějaka, třeba bez te grafiky s vice USB?

Prijde mi to OK, jak to mas. Nevim co na tom budes delat, treba nejake graficke pluginy dokazi pracovat i s pameti na grafice, ale to bys asi vedel a nedaval tam grafiku s 2GB. Slabsi nvidiacke grafiky maji osizeny enkoder NVenc, takze taky to muze byt prekazka. Osobne bych nechal asi tu RX560.