Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4gb microsd fat32 funguje jen v počítači

popis chyby: Mam microsd kingstom 4gb spravne formatovanou na fat32 a funguje jen v zařízení pc funguje i v linux v bsd ale nepřectou ji zařízení typu mp3 mp4 fotoaparat smartphone a nahravaci zarizeni proste ji ignoruji jako by vubec nebyla jako bych tam nic nikdy nezasunul. Zkousel jsem ocistit kontakty te kingstom a zkusil jsem ve strojich co maji microsd čtečku i usb dat tam tu externi usb čtečku ale jako ta karta nahle zničehožnic nechtela komunikovat se zařízením co maji jinou desku než pc mainboard. Ale na mainboard pc funguje vsude i pres usb 1.5 2.0 a 3.0 windows xp 7 8 10 vsechny Linuxy ale na zarizenich co maji jiny HW nez zakladni deska pc se nenačte a vsude používám tu samou čtečku. Zkoušel jsem reformat a nic. kdyz byla karta nova a fungovala vsude.

už jsem asi objevil co. Kromě pc desky ostatni zarizeni maji malou ampéráž tudiž ta microsd muze byt nakrapla prepetim a brat vice proudu a to byl možná kdysi důvod proč se mi ve fvotaku vybíjeli baterie a časem se aparát pokazil