Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Příspěvek na Poradnu přes netbanking

Prosím o hlasování do ankety, jestli byste raději darovali jakoukoliv
minimální částku na provoz Poradny,
která je zatím zcela závislá na dobrovolnosti jejich tvůrců.
Možná vám vadí reklamy, pokud je nemáte blokované a obešli byste se bez nich.

To nestačí, bude potřebné zveřejňovat účetní závěrky Poradny a každý druhý měsíc provést forenzní audit, pokud možno od fy Kroll.

Taky bych navrhoval, aby všichni moderátoři zveřejnili svá daňová přiznání za poslední tři roky a notářsky ověřený soupis veškerého svého majetku, jejich manželek a příbuzných v rozsahu odpovídajícímu třetí skupině dědiců podle občanského zákoníku.

Ach jo, jeden by záviděl, jiný danil, další… Hoďte sem číslo účtu, kdo chce dát, dá, kdo ne, nedá… Tenhle brainstorming mi trochu otevřel oči, takže nejjednodušší bude, aby se každý rozhodnul sám. Ale já osobně si myslím, že pokud tvůrci Poradny došli do tohoto stádia, tak se zřejmě situace mění, a já přispěju už jen proto, že se nikde nepobavím tak, jako tady;-), a dozvím se tu i spoustu užitečných věcí...
K.

Myslím si že už těch "srandiček" bylo víc než dost - i když se tu objevily i podnětné názory.
Můj návrh - zamknout tohle vlákno - uveřejnit č. konta /tak aby se nechalo ověřit /viz. poslední případ "vychcánka", kerý si na svoje konto nechal posílat příspěvky na nějakou dobročinnost/, a bude "po ftákách".

Tohle byla srandička jen zčásti.
Jistě se tu "téma", kde budou uvedeny možnosti podpory Poradny, vč. bankovního spojení, objeví.
Za podnětné názory vám patří díky, nicméně i ve mě začíná převažovat pocit, že se toto téma již vyčerpalo a přichází čas tak akorát k jeho uzavření.