Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Místo v PC

Dobrý den, dnes jsem si chtěl pročistit pc, ale nějak mi to nejde, na svém SSD disku vidím že mám volno pouze 8 gb ze 120, ale když rozkliknu možnost odinstalace všechny programy nemají více jak 1GB, samozřejmě je tam nainstalovaný systém, ale stejně mi přijde že je tam nějak málo místa, nějaké nápady jak toto vyřešit nebo zjistit co zabírá tak moc místa?

body obnovení ti zabírají kolik místa?
asi to neuvidíš, protože běžný uživatel tam nemá přístupová práva. může jen ovlivnit, kolik je pro ně vyhrazeno.
používáš na ssd virtuální paměť (swap)? jak je soubor c:\pagefile.sys velký?

uživatelé pc dokážou nekonečně času trávit čistěním pc a domnívají se, že to tomu systému nějak prospívá.
je to jen plýtvání časem, většinou bez rozumného užitku.

máš dokumenty (archív filmů a mp3) umístěný na tom ssd? a proč?

Odstranit body obnovení, odstranit starou verzi systému (pokud tam je po aktualizaci), smazat Stažené soubory, vyčistit disk (Systémové soubory), a hlavně nemít data ve složkách Dokumenty, Obrázky, Hudba, Video a na ploše :-)