Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tiskarna pri zapnuti blikne a pak uz nic

Zdravim mam tiskarnu Laser Jet M1132 MFP a fungovala bezvadne asi 4 roky a ted jsem ji zapnul a jen problikly kontrolky a displej a nic,proste mrtvo.
Dela to pri kazdem zapnuti.....jakoby neudrzela napajeci napeti.
Nevite kde hledat chybu?diky
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Tak kondenzatory vpoho zadnej z nich nebyl nafouklej vsechny stejny krasne rovny.....
Po slozeni tiskarny porad stejna chyba.
Pak sem to zkusil znova a najednou se normalne rozjela.....tisknout sem nezkousel ale vypada vpoho jako predtim.
Takze vubec netusim cim to muze byt