Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktera z grafickych karet je vykonejsi?

Zdravim, ktera z tutech grafik je vykonejsi na hry? Vim ze jsou slabe, ale preci jenom me zajima ktera z nich je vykonejsi, vim ze zalezi i na procesoru, ale o to momentalne nejde..

jedna se o notebook s 16gb ram.

Intel HD 520
Geforce GT640M
Geforce GT555M
Intel hd 4400

Diky.

diky, takze kdybych si mohl vybrat notebook na nejake to hrani starsich her jako napr Overwatch,NFS MW 2012 a podobne tak bych mel vybrat ktery z tutech notebooku? Nejsem narocny hrac, vystacim si i s rozlisenim 800x600 a vse na low, je to spis na obcasne hrani...

Notebook 1:

Intel Core i3-6100u
2,3Ghz,16gb ram,
Intel HD 520

Notebook 2.

Intel core i5 3210M
16gb ram
Geforce GT 640M

Notebook 3.

Intel Core i7-3520M 2,9ghz
16gb ram
Intel hd 4400

- jde mi spis o vyssi FPS nez o detaily ve hre.