Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize - jaký operační systém (značku)

Ahoj,
chtěl bych pořídit televizi 65-70". Cena 25K max, strop 30.
Požadavky na operační systém, resp programovou vybavenost
Prohlížeč, youtube, twitch, fotky google, přehrávač filmů s co největší podporou formátů (klasicky uložto - AVI, MKV ), možnost připojit disk a prohlížet jpg fotografie (plynule 24mpx).
Možnost připojit aktivní reproduktory (3,5mm jack) a možnost ovládat televizi externí klávesnicí a myší.

Dělá se vůbec něco takovýho?

Děkuji

S.

Za sebe zcela souhlasim. Krome toho, SONY zaroven s Panasonic se musi nechat, ze maji docela slusne, snad i nejlépe zpracovany SW pro Upscaling do 4K. Cemu bych se vyhnul, alespon pro ty které zajima instalace SW operacnimu OS typu Saphi od Philips.
* Az mozna na mensi bémol u predeslych modelu SONY s integrovanym zvukem v obrazovce (Acustic Surface) nebyly zrovna nejlepsi a audio u techto TV bylo spis prumerné, ale nynejsi modely jsou na tom podstatne lépe a az na audio jim toho moc co vycist neni.

PS: Alternativa:
V jistém smeru by sla zvolit TV bez ohledu na OS a zamerit se na kvalitu obrazovky jak OS, a na uvedené pozadavky spis do té TV pripojit nejaky "Android 4k TV BOX", ale jde opravdu jen o alternativu.