Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 100% vyuziti disku po vypnuti provider host v poradku

Zdravim mam problem se 100% bezduvodnim vyuziti disku v praxi to pak znamena ze se mi vse zapina hodinu a vse prestava reagovat myslel sem si ze to je virama ale ty jsem odstranil a problem pretrvaval vcera v noci jsem vypnul nejakou sluzbu a hned vse bylo rychly jako po reinstalaci OS...dnes jsem zapnul pc znovu a znova byl vytizen a pomaly ale zjistil sem ze to dela vec ve spravci uloh jmenem provider host...po vypnuti je vyuziti disku v radu procentech...nevite co to muze byt ?

Podivej se, jestli neco je ve slozce "Po spusteni" a docasne to odeber.
Spust msconfig, dej sluzby, skryt vsechny sluzby Microsoft, zbytek sluzeb odskrtej, at nebezi a restartuj pocitac. Pokud to bude OK, tak ti tam bezi nejaka nechtena aplikace, identifikuj ji a odstran.