Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak ve svém počítači vytvořit bezpečné prostředí pro někoho jiného

Kdybych chtěl nechat někoho jiného použít můj počítač k přihlášení se do svého internetového bankovnictví, jaký by byl nejbezpečnější způsob, jak to provést? Existuje vůbec nějaký zaručený způsob, jak toho dosáhnout, nebo budou přihlašovací údaje toho druhého vždycky podléhat nějakému riziku?

Muzes na Windowsech povolit "Hosta". Porad to sice zneuzitelne je, kdyz mu tam do systemu podstrcis nejaky logovaci nastroj, ale jinak pokud nebudes delat vyslovene nejakou zaskodnickou cinnost to bezpecne je.