Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak použít název z proměnné v Pure JS

Ahoj, mám něco takového. Nevíte proč to nefunguje a jak to opravit?

var myConfig = {
    language: 'english',
    defaults: {
        enableGeolocation: true,
        enableSharing: false,
        maxPhotos: 20
    },
    theme: {
        skin: 'a',
        toolbars: {
            index: 'ui-navigation-toolbar',
            pages: 'ui-custom-toolbar'
        }

var aaa = 'enableGeolocation';
var bbb= 'maxPhotos';
console.log(myConfig.defaults.aaa) // očekávaný výsledek : true
console.log(myConfig.defaults.bbb) // očekávaný výsledek : 20

Díky moc.
V PHP vytvořím potřebný počet objektů a dalším načtením stránky se vždy vytvoří nové. Jak se to dělá u JS? Mám statickou stránku a jen klikám v bočním menu a měním obsah nějakého divu.
Mám vytvořit všechny objekty jen jednou a po celou dobu jen ty objekty používat nebo jak se to v JS dělá? Díky