Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem televize smrdi

zdravim,mam televizi panasonic,ktera omylem spadla z male vysky,cca 30cm,televize funguje,display ok,ale kdyz ji zapnu tak zacne po chvili smrdet horni ram,smrdi to jako kdyz nekdo neco pali,nevim jestli uz to takle bylo kazdopadne je to smrad,je to nejak nebezpecne ji zapinat?lze ji pouzivat dal?nebo to je u televize normalni?diky

To zas nemusi být pravda, videl som monitor ktory spadol zo stola, alebo dokonca nervak hrac don jebol pestou (a to riadne) ... fungoval dalej. Samozrejme zalezi od vela faktorov. Niektore naopak nepreziju ani cestu autom bez toho aby spadli alebo sa prevratili. Ale tak striktne bych netvrdil ze to ma za sebou, je to iba možnosť.