Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradíte notebook do 15000 Kč?

Dobrý den,

Chtěl bych si pořídit nějaký notebook do 15ti tisíc, ale moc tomu nerozumím a jelikož ste mi tu už mnohokrát pomohli, tak se na vás obracím znovu.
Nepotřebuji na tom hrát hry, ale kancelářské práce atp, tak bych se chtěl zeptat co za ty peníze seženu. Děkuji

15.000 je dost na hrane, ale neco by melo jit sehnat. Nez jsi polozil dotaz, mel jsi si upresnit nektere pozadavky, ktere za tebe nikdo nerozhodne. Velikost displeje (bude ti stacit 15"? bylo by to idealni, jsou nejak tak nejlevnejsi). Jak by mel byt tezky, jestli se bude hodne prenaset nebo bude jen doma pripadne jen treba prevozy autem. S tim souvisi i potrebna delka vydrze na baterii. Pravdepodobne by mely byt predinstalovane Windows? Je potreba dvd-mechanika? Kolik dat tam budes mit, jestli staci i mensi SSD nebo je potreba tam mit i vetsi datovy disk?

Vsechno a zaroven do 15K splnit nepujde, tak to vem postupne od nejdulezitejsiho po to co dokazes prekousnout, kdyz to bude jinak.