Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ubiquiti NanoStation - jak otevřít kryt?

Dobrý den,
už jste mi tu mnohokrát pomohli, tak zase prosím o rady. Jak bez destrukce otevřít Ubiquiti NanoStation? Zařízení ještě před několika týdny fungovalo. Pravděpodobnou příčinou je vnitřní koroze po zatečení vody. Zvenčí nevidím žádné šroubky. Je to chycené ze dvou dílů jen na plastové zámky? Nechci to mechanicky poškodit.
Nebo je tam USA kurvítko v podobě vrutu do plastu a vrut je schovaný pod samolepícím štítkem? Podle konstrukce "plast zasunutý v plastu" to vypadá na USA kurvítko. Jak bez destrukce sundat samolepící štítek? Ohřát teplým vzduchem z fénu?
Výrobek je ještě v záruce, ale zanikl maloobchodní prodejce (živnostník) a není jeho nástupce. Závazky prý na nikoho nepřešly (úmrtí). Je nějaké centrální zastoupení Ubiquiti, kam se můžu obrátit s reklamací ve 24 měsíční záruční lhůtě?
Děkuji.

Změna předmětu, původně: Ubiquiti NanoStation (host)

Pravdeopdobna pricina nie je zdaleka pravdepodobna.
Rukami mi preslo stovky UBNT a MT jednotiek a ziadna nikdy nezatiekla.
Pravdpeodobna porucha je problem ethernetu, ktory je odpaleny bud na poecku alebo priamo na jednotke.
V oboch pripadoch sa reklamacie tak, ci tak neuznavaju, aj ked vymenit poe este ide,

Bouřka nebyla. Napájecí adapter / poe jsme vyzkoušeli u sestry, která má stejné zařízení a u ní jsou naše poe a kabely v pořádku a funkční. Dokonce jsme vyměnili kabely a výsledek je stejná nefunkčnost. U sestry to s naším adapterem a kabely funguje. Díval se na to známý, který rozumí PC a říkal, že je to závada přímo v zařízení. Po osušení jsme z jednotky druhý den vyklepali další vodu. Proto si myslím, že voda uvnitř způsobila korozi desky elektroniky nebo součástek. Voda vyšla v dolní části mezi dvěma rovnoběžnými plasty. Máte nějaký nápad a konktrétnější odpovědi na výše položené otázky?