Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RAM Hyper X Fury 2x8GB 1866MHz - nefunkční

Dobrý den, Koupil jsem si paměť "HyperX 16GB KIT DDR3 1866MHz CL10 Fury Black Series" a po vložení do základní desky se počítač zapne na 2 - 3 sekundy a hned vypne a neustále se to opakuje. Kde dělám chybu?
Zkoušel jsem všechny sloty a i zapojení pouze jedné paměti ve všech slotech. Stále stejný výsledek.
Projel jsem i ostatní diskuze, ale bohužel jsem nenašel žádné řešení.
Základní deska: GA-Z68MA-D2H-B3

V návodu je vyndat Baterku, minutu počkat a 5 vteřin nechat vyzkratovat piny. Není to na dlouho. Skříň mám otevřenou od té doby co přišli ramky... Po vložení nových ramek a clear CMOSu se ten počítač stále ne a ne zapnout... Prostě pokaždé se procesor s grafikou roztočí a hned se větráčky zastaví a furt se to opakuje...

Já si myslím že v seznamu nejsou, protože v té době takové ramky ještě nebyly... Update Biosu byl proveden (f10), ale stále žádný úspěch. Asi to fakt budu muset vrátit... a nejlepší bude když koupím novou desku... Protože tahle už je 8 let stará... =(