Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stále zapnuté CTRL

Dobrý den,
při práci na počítači mi začal počítač hlásit, že mám stisknutou klávesu ctrl, ale tu zmáčknutou nemám a ani jedna z kláves není zaseklá, vůbec mi nejde psát ani moc pracovat na notebooku. Na internetu jsem se dočetla, že může být spuštěna (asi nějakou zkratkou, kterou jsem mohla nechtěně zmáčknout) nějaká funkce, ale žádné řešení. Co s tím?

Děkuji.

Opravdu jsem to zapnuté neměla, nakonec mi to na dálku opravil kamarád, který má vystuduvané IT. Všechny možnosti řešení problémů byly marné, nakonec pomohlo vyčištění počítače, předinstalovani (přesně nevím jaké, ale nějaké velké) a nainstalování nového antiviru, jelikož můj byl napaden nějakým základním trojským koněm (možná to byl ten důvod), každopádně problém je vyřešen. Moc děkuji za různé nápady, co by to mohlo být.