Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Certifikát od webové služby

Zdravím, ve Visual Studiu 2019 chci přidat odkaz na webovou službu, zadám tam adresu a když kliknu na přejít tak se mi objeví okno cituji "Bezpečnostní certifikát byl vydán společností, které jste se rozhodli nedůvěřovat." moje otázka tedy zní, jak začít důvěřovat společnosti aby mi to pustilo dál. Ještě chci dodat, že jsem nic nijak nenastavoval a s ničím nehýbal. *Přiložen obrázek okna
Děkuji

Platnost a důvěryhodnost jsou dvě různé věci. Kdo ten certifikát vystavil? Byla to nějaká certifikační autorita, nebo je to selfsigned certifikát?
Jinak certifikáty se dají spravovat po spuštění certmgr.msc Možná něco bude v Nedůvěryhodných certifikátech.