Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava bez disku 16-17k

Nakonfiguroval jsem si sestavu která bude sloužit k hraní ve FullHD jako Dota + stream, což by mělo být hlavní prací. Nic jiného na PC nedělám. Ale předpokládám, že kdybych se rozhodl třeba zkusit GTA V, tak by to bez problému mělo rozjet. Samozřejmě už bez streamu.
Nyní FX8300 + R9 270, ale už to není co bývalo.
Myslíte, že je to takhle ok, nebo by jste něco měnili ?
Disky mám Crucial MX250GB a WD Blue 1Tb 7200rpm.
Děkuji za rady, Lukáš.

Ahoj. Sestava dle mě OK v této cenové hladině.
Skříň si fakt musíš vybrat sám podle preferencí. Tahle je dost vysoká.
Otázka je jestli vůbec potřebuješ okno. Uečitě najdeš o něco menší.

Pokud chceš opravdu malou skříň vyber miniATX desku, zkontroluj jak max. vysoký se vejde cpu chladič a zda se vejde grafická karta.