Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr tiskárny

Dobrý den, můžete mi prosím doporučit tiskárnu na nějake to domácí tisknutí? Nevytisknu toho moc ( za měsíc cca 50 listů). Podmínkou je aby byla barevná a dalo se tisknout přes wifi z mobilu. Předem děkuji za všechny návrhy.

Ahoj. Přidám se k tomuto dotazů na tiskárnu. Požadavky mám stejné jako tazatel, jen potřebují navíc připojit přes domácí síť dvė PC. K tomu mi asi připojení přes USB a WiFi asi moc nepomůže co? Nebo je možno posílat tisk z PC do WiFi routeru a pak do tiskárny?