Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové RAMky

Dobrý den, chtěl bych si pořídit nové RAMky, alespoň 16 GB (momentálně mám 8 GB). Jsem něčím omezený (myslím co se týče mé sestavy) nebo mohu koupit jakékoliv?

Zde je má aktuální sestava:

Základní deska: GIGABYTE GA-Z77-D3H
CPU: Intel Core i5-3570K
Zdroj: Seasonic S12II-520
RAM: Kingston HyperX Blu, 2 x 4GB, DDR3, 1333
Case: Zalman Z11

Omezený ve výběru jsi pouze tím, jakou maximální kapacitu podporuje tvoje deska a jaký typ - obojí se dočteš na webu Gigabyte.

Osobně bych si hodně rozmyslel, v dnešní době kupovat staré paměti DDR3. Co na počítači děláš, že potřebuješ 16GB?