Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OTG kabel

Zdravím.
Pořídil jsem si k tabletu Maxxo T2 HEVC/H.265 Mobile HD TV tuner.
Teď řeším jak ho napájet když budu čučet na televizi.
Co jsem viděl OTG kabely, tak jsem našel pouze s jedním micro usb vstupem na napájení.
Existuje se dvouma vstupama micro usb?
Díky.

Když dám ten TV tuner do micro USB, tak nemůžu součastně napájet tablet.

Takze 2x mUSB z toho 1x samec (data) + 1x samicka (DC) ?
Doporucil bych ti davat pozor u vyberu, jelikoz nekteré jsou jen prepinace, kde bud pouzivas to, nebo to.
* Nekteré prave bud prepnes do rezimu nabijeni nebo OTG/Data, ale zpravidla tomu tak neni, jen bych byl radeji opatrny :-)

Pouzivam prakticky to samé co ty, jen pres vystup "USB-C" → HDMI + 1x USB + Dobijeni.
* Tedy ted pouzivam MHL kde mam zapojeny jen USB-C primo do Monitoru nebo TV tak dobiji i prenasi data zaroven.

TiP ~ V pripade ze potrebujes zapojit i klavesnici nebo mys, Bluettoth je také reseni. Ale asi nic nového to pro tebe nebude.
PS: Mohl by jsi pak pisnout, jako HUB jsi koupil ? Jen pro info do sbirky kompatibilnich zarizeni, jeden nikdy nevi kdy se to bude hodit.