Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podpora Ram pro notebook

Zdravim, chtel by jsem se vas zeptat zda muj notebook podporuje i vice jak 8 GB RAM, ma 2 sloty na ram, jedna se o notebook

Acer Aspire V3 571G

patral jsem po tom na strankach aceru ale nejak jsem nic nenasel, zajimalo by me co by se stalo kdybych mi napr notebook podporoval max 8gb ram, a ja bych do ntb dal 2x 8gb ram. /16gb dohromady)

momentalne mam 6gb ram ddr3 a zda se mi to celkem malo.

dekuji.

když to nepodporuje více paměti, ty koupíš moduly 2x 8gb a když se to třeba rozjede a bude to ukazovat (a používat) jen 2x 4gb, co s tím budeš dělat?

starší procesor, stará nic moc grafika. ten krám neměl smysl už při nákupu, natož dnes.
klasický acerácký ojebávací pomalý disk má smysl nahradit ssd - ale co s tím zbylým těžkým hnusným krámem, se zkriplenou ramkou? bazarový modul 4gb se dá dokoupit, ale žádný rozdíl ve výkonu nepoznáš.

540m nebo 640m. (podle ram spíš starší typ)
ten model vyráběli a modifikovali delší dobu, ale ty ses nebtěžoval uvést ani parametry, ani přesný typ.
typy ramek: buď ten krám rozebereš, nebo spustíš třeba cpu-z, záložka "spd".

nejsem si jistý, že větší ram té dětinské hře nějak pomůže. 6gb není moc, vyrovnání na kompatibilních 8gb je skoro maximum, co pro ten krám udělat (+ výměna ssd).
+ zbavit se sw odpadu jako zbytečný antivir, který podle verze jen ubírá část výkonu a paměti, jinak je k ničemu.

není to nejlepší životní investice, spíš na hranici snesitelnosti pro takovou mršinu:
https://www.suntech.cz/produkt/196411-corsair-vengeance-black-4gb-ddr3-1600mhz-cl9-9-9-24-so-dimm/ ... chce to sladit s tím, co už v ntb je
https://www.suntech.cz/produkt/398172-adata-su800-256gb-2-5-ssd-sata-iii-560r-520w/