Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem super ticha klavesnica

serus
takze potrebuje poradit nejaku klavesnicu +-500kc viacej nedam, skusal som uz vselijake nizkoprofilove, ale take co su fakt tichsie stoja 1700+ notebookovske.
rozmyslal som nad tou rolovacou gumou, ma ju niekto ? ake skusenosti mate?
po dopade prsta na button to vyda dunivy zvuk (namiesto klepania plastu) ?
http://www.qcomp.sk/shopping/product_details.php?id p=at21007804
dik

Kopil jsem ji dceri mela k tomu duvod a je velmi spokojena, sice psani vsemi deseti, ktere ji jde velmi dobre s timto neni to prave ale hlavni pozadavek ticho je stopro, sice se rika ze moc nevydrzi ale pokud jen lezi na stole a nesrolovava se tak snad nejakou dobu bude funkci, k spokojenosti, pokud bych i ja mel potrebu tiche klavesnice tak jedine tuto, ale pri teto prilezitosti hledam tichou mys, uz jsem jich zkousel mackat moc ale tichou jako ta klavesnice nemohu najiti, pokud by mel nekdo typ budu rad. Petr