Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaky router

ahoj vsem,

rad bych se poradil o novem routeru, jaky je dobry a bezpecny. mam tp-link wr1043nd v1 a vcera jsem potreboval udelat guest rezim. coz tahle verze, jak jsem dohledal, neumi. router mam uz slusnou radku let a slouzi dobre, presto, kdybych uvazoval o vymene, poradili byste mi nejaky skutecne dobry router? co bych rad, tak samozrejme guest rezim, idealne aby umoznil nejake domaci uloziste, abych mohl (zase ale bezpecne) pristupovat k souborum doma odkudkoli (coz ale nevim, jestli k tomu neni potreba verejna ip adresa). nuze, jaky router by volil IT profik a proc?

dekuji moc

Nemal, 4011 je hybrid, ktory je pridrahy na domov a nehodi sa do firmy, pretoze nie je rackovy. Ja to taky mackopes a ja osobne ho moc neoblubujem.
Zalezi od poctu portov, ktore portov, pretoze 4 1Gb porty mozu by pre niekoho malo.
Wifi riesim separatne vacsinou od brany, pretoze pri wifi je najdolezitejsie strategicke umiestnenie.