Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Macbook air a1466 - nejde zapnout

Ahoj , koupil jsem macbook air přes aukci . Jedn se o model a1466. Nebyl v něm ssd disk .

Po zapnutí jen svítí bíle obrazovka a ozve se ohlašovací zvuk . To je vše .

Původně jsem ho kupoval jako nefunkční jen kvůli tělu a displeji ale zvažuji jeho opravu.
Moje otázka zní , jestli se takto macbook chová standartně když nemá disk , nebo by měl najet do nějákého stavu ?

Je možné ho nějak zrestartovat a ověřit zda je funkční ? Nemám s tím žádné zkušenosti . Díky

pokial nemá funkčný disk,tak nemá ako nabehnúť nejaký operačný systém,ani integrovaná systémová diagnostická utilita,z ničoho nemá ako vzniknúť niečo.......jediné ako niečo zistiť ,je zohnať kompatibilný disk/každá verzia a revízia macbooku vyžaduje,resp. podporuje len vybrané typy a revízie ssd diskov/ a nainštalovať tam nejaký operačný systém-môže byť aj win,alebo zapožičať si od kamaráta funkčný macbook,prepojiť ho s Tvojim a cez utilitu remote install.app overiť,či je hardware Tvojho macbooku v poriadku,alebo sa obrátiť na odborný servis.....