Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počkať na Tiger Lake?

Zdravím, rozmýľam nad novým notebookom. Mám 2 možnosti. Buď zoberiem teraz Ice lake, alebo počkám na Tiger lake, ktorý bude mat grafický výkon 2x väčší ako terajšia iGPU v Ice lake. Oplatí sa počkať? Prípadne, kedy by som mohol približne očakávať príchod Tiger lake do predaja? dakujem
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Ja ti nevim Karle, ked som skladal este pc tak som 90% staval na AMD. Ale v nb ma AMD nikdy nepresvedcil a dokonca zatial ma neohuril ani Ryzen, aj ked je pravda, ze som mal v ruke s maximalne Ryzen3.
Co mi vadi?
Subjektivne vacsie teplo, akoby mensi vykon a mensia vydrz tym padom na bateriu.
Rad by som sa mylil, idem si kupit nov nb a trosku zvazuje aj Ryzen model.
Premyslam nad tymto:
http://www.swsd.sk/hp-x360-envy-13-ag0010nc-13-3-fhd-touch-amd-ryzen-7-2700u-8gb-256gb-ssd-radeon-rx-vega-10-win-10-home-dark-ash-silver_d367480.html