Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustále někdo volá z čísla 1003

Ahoj, telefonujeme přes internet a stále někdo volá z čísla 1003, když to vezmu, je tam ticho. Volání je cca každých 5 minut. Může mi někdo říct co je to za číslo?
Když dám jiný router, nikdo nezavolá. Dám zpět původní router a ihned začnou hovory v cca pravidelných intervalech. Díky

Jeden z těch routerů tajných značek a typů může být něčím napadený.

Pochop, že my nevidíme k Tobě domů a nevíme, jaká máš zařízení, jak je máš propojené, atd. atd. Pokud chceš poradit, musíš být sdílnější a prozradit:
- co to přesně znamená "telefonujeme přes internet"? Protože v jiné odpovědi píšeš "jedná se o pevnou linku"? Z toho jsem zmatený. To jako máš stolní telefon (jaký?) připojený do počítačové sítě? V tom případě se nejedná o klasickou pevnou linku, ale o IP telefon. Upřesni to
- jaké routery zkoušíš (značka a typ)
- od koho a jaký typ připojení domu/bytu máš (kabelovka, optika, bezdrát, ...)? Je před routerem ještě nějaké jiné zařízení (modem, přijímač, ...)?
- co všechno je dále k routeru připojeno (všetně přístrojů přes wifi)