Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kompletní záloha samsung galaxy S7

Dobrý den, mohli by jste mi prosím polopaticky vysvětlit jak kompletně zálohovat telefon Samsung galaxy S7? Myslím tím data aplikací, aplikace, kontakty, ale i tapetu, rozvržení ploch, ale i záložky v prohlížeči samsung? Prostě vše. Někdo mi říká google, ale to nevím jestli je to i se záložkama a s rozvržením ploch i s ikonama. Nebo někdo říká samsung cloud. Ale tam také nevím co to vše umí. Nebo snad obojí? Omlouvám se za začátečnický dotaz, ale jsem již dost starší generace. Telefon se mi občas malinko sekne, spíš jakoby zadrhává, chtěl jsem si udělat tovární nastavení bez toho, abych si vše zálohoval do pc. Moc děkuji T.

Môžeš použiť aj Samsung Cloud (tam ale možno nevojde všetko, záleží aký veľký priestor tam máš). A môžeš použiť ich originál aplikáciu Smart Switch (záloha na pc, alebo prenos na iný mobil).

Tá obnova nebude ale nikdy stopercentná, možno tak na 95%. Treba napr poznať heslá do účtov, atď.. tie sa neobnovia.