Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska

Dobrý den.Poraďte prosím.Mám poškozenou z.desku MSI K8N Neo3-F,nForce4-4x,skt.754,PCI-E,GbE. Dá se použít nějaká jiná méně hlučná?Popř.odkaz,kde nějakou seženu. Tak do1000 kč .
Ps.AMD Sempron64 2600(socket754,Palermo)Box. Dík. Milan.

Asrock ještě desku na s 754 dělá. cena cca 1200. Ale vykašlal bych se na to ty desky nejsou nejkvalitnější a nová deska+dvoujádrové cpu+gigo ram vyjde tak na 2800+-.