Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přidat další položky do pole v JS

Dobrý den, mám pole

var pole = {
1:{a:'A1',b:'B1',c:'C1'},
2:{a:'A2',b:'B2',c:'C2'},
}

ale nevím, jak přidat další položky. Zkoušela jsem kde co, prostě to nejde. Pokud někdo poradí, budu rád. Děkuji.

pole[] = [a:'A3',b:'B3',c:'C3'];
pole.splice(a:'A3',b:'B3',c:'C3');

Tak použij přímo pole a ne objekt.

A můžeš poradit jak vytvořit přesně takové pole?

Zkoušel jsem tam přidat položky takto, ale položky to přepíše, nepřidá je tam.

var data = {
    1:{a:'A1',b:'B1',c:'C1'},
    2:{a:'A2',b:'B2',c:'C2'},
}

for(i=0;i<10000;i++){
    data[i]={a:'A'+i,b:'B'+i,c:'C'+i};
}

Já myslel jestli to není někde k nahlédnutí v nějaké pracovní paměti.

Prosím tě, při tom výpise, můžu nějak získat i ten klíč? ID toho rodiče?

var data = {
    1:{a:'A1',b:'B1',c:'C1'},
    2:{a:'A2',b:'B2',c:'C2'},
}

for(i=0;i<data.lenght;i++){
    console.log(data[i][a] + ' - ' + data[i][b] +  ' - ' + data[i][c] );
}

Potřeboval bych získat (vypsat v console) v tomto případě i id 1 a id 2

var data = [
1:[a:'A1',b:'B1',c:'C1'],
2:[a:'A2',b:'B2',c:'C2'],
];

for(i=0;i<data.lenght;i++){
console.log(data[i][a] + ' - ' + data[i][b] + ' - ' + data[i][c] );
}