Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna case

zdravím, mám dotaz budu dávat komponenty do nové case a je mi o to jestli při vyndávání základní desky musím sundat i chladič a procesor nebo stačí vypojit a opatrně vložit do nové case ?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Spíš radim sundavat co nejmíň, ideální je, když stačí jen odšroubovat roubky a celé to jen přenést, ani bych to nevypojoval, není-li to nutné (disky asi bude potřeba odpojit, front panel stoprocentně, pokud je, ale ostatní bych nechal vcelku, rozhodně bych neodpojoval zdroj, pokud by to nebylo nutné). Ale tak ideálně to nikdy nejde, šroubky bývají těžko dostupné, kabely překáží apod. ale těžko dát univerzální návod. Na procesor a jeho chladič bych radši nešahal, jen bych ho očistil od prachu (stejně jako celý zbytek).