Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir

Ahoj, stahoval jsem si program na písničky, a našlo mi to vir (trojskýho koně). Teď jsem ve windows defenderu pustil prohlidku a nic to nenašlo. Je možnost, že bych ten vir mel porad v pocitaci?

To se ti ukázalo během instalace ? Jestli ano, tak infekci mohlo být zabráněno .

Nevim, co je log defenderu. Omlouvam se, ale moc tomu nerozumim

Do příkazového řádku pro zobrazení výpisu events / evtx vlož :

%windir%\System32\winevt\Logs\Microsoft-Windows-Windows Defender%4Operational.evtx

Nebo zobraz vysledek detekce pres PS:

Get-MpThreatDetection | Select-Object -ExpandProperty resources

Jo, ukazalo. A to druhy mi ukazalo tohle
Antivirová ochrana v programu Windows Defender zjistil malware nebo jiný potenciálně nežádoucí software.
Další informace:
https://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=37020&name=Trojan:Win32/Occamy.C&threatid=2147726780&enterprise=0
Název: Trojan:Win32/Occamy.C
ID: 2147726780
Závažnost: Vážné
Kategorie: Trojský kůň
Cesta: containerfile:_D:\Sidify 1.4.1.rar; file:_D:\Sidify 1.4.1.rar->Sidify Music Converter 1.4.1 With Crack\Sidify Music Converter Crack.exe; webfile:_D:\Sidify 1.4.1.rar|http://srv4.racaty.com:182/d/qefotktn6xjz7x5i66kzt2svzz5xfnrpqnococ2dwlaiquewcartaqkshyelo6ad3wez4m6n/Sidify%201.4.1.rar|pid:23844,ProcessStart:132162225768667488
Původ detekce: Internet
Typ detekce: FastPath
Zdroj detekce: Soubory ke stažení a přílohy
Uživatel: DESKTOP-EMPTVBD\***Ra
Název procesu: Unknown
Verze bezpečnostních informací: AV: 1.305.363.0, AS: 1.305.363.0, NIS: 1.305.363.0
Verze modulu: AM: 1.1.16500.1, NIS: 1.1.16500.1