Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze tisknou na HP 4180

Prosím o radu, tiskárna HP Deskjet F4180 po zapnutí hláška, zkontrolujte pravou kazetu .Dal jsem uplně novou kazetu HP 337 a hlásí stejně a nelze tiskárnu spustit. Nelze ani kopírovat .
Děkuji

Zkoušel jsi očistit kontakty vozíku s cartridgemi tvrdou pryží?

Případně zkus reset do továrního nastavení:

Unplug the power cord from the unit.
Reconnect the power cord into the unit.
When the lights begin to flash, press and hold the Power and Cancel buttons.
When only the On/Resume light is flashing, release the buttons.
When the On/Resume light is steady, the reset is complete

Niekedy pomôže prelepiť na cartridge niektoré z kontaktov:

http://www.proprint.co.uk/resetting.htm

aby sa resetovala hladina na oboch náplniach.

Hľadaj svoj presný typ cartridge na nete.

Tieto HP-čka majú vlastný kontrolný proces kalibrácie, ktorá musí najprv samostatne prebehnúť na jednej strane f;A4, potom sa vloží kalibračná tlač do skenera ak je to multifukcia.

Je to dlhodobejší proces, musíš byť trpezlivý než sa HP-čko usomári, vybzúka svoje vnútro so záverečnou tlačou na čisté flajstro.

Skriptom *bat vymaž spooler z OS Windows, nech si nedrží nejaké torzá z predošlej nedokončenej tlače.